יום שבת, 3 בדצמבר 2011

רשימת מדריכים/ות וחגורות שחורות בדוג'ו שלנו

אייקידו רחובות 

Masatake Dojo - Rehovot, Israel
  1. זאב ארליך מדריך מוסמך  דאן 5
נולדתי ברחובות (1968). התחלתי את דרכי באמנויות הלחימה בשנת 1984. בשנת 1992 נסעתי ליפן על מנת לנסות ולהגשים אפילו מעט מדרכי ההוראה של המורים היפניים, וללמוד אייקידו, תרבות, שפה, ואמנויות יפן. לאחר שבע שנות אימונים, לימודים, וחיים מאושרים בקיוטו שביפן, חזרתי עם רעייתי מִיהוֹ (אמנית ומורה ליפנית) לישראל, על מנת להקים בית, משפחה ודוֹג'וֹ. בהנחיית מורי, בשנת 1999 פתחתי ברחובות בית ספר לאייקידו, אשר בו מתאמנים כיום כמאה ושמונים מתאמנים בקבוצות מבוגרים, ילדים ונוער. הדוג'ו שלנו שואף לאפשר לכל מתאמנת ומתאמן להגשים את האייקידו לפי נקודת מבט אישית ויצירתית, על בסיס של לימוד ותרגול קפדני  של  יסודות האייקידו המסורתי, באוירה טובה, בחיוך, בבריאות ובבטיחות. מאז חזרתי לישראל, אני ממשיך לנסוע ללמוד אצל מורי ביפן מדי שנה למשך חודש. לעיתים תלמידים מצטרפים לנסיעות אימונים אלו, ולסדנאות אייקידו של המורה באירופה. לצד הדרכה, אני מעביר את זמני בלימוד, קריאה וכתיבה אודות תרבות יפן והאייקידו. ה"אני מאמין" שלי, הוא שתפקידו של מורה, לצד העברת תורתו ומומחיותו, הוא לעודד אותך למצוא את חלומך ויעודך, ולסייע בידך ליצור את הכלים שיאפשרו לך  להגשימו.

מסייעים לי רבות בהדרכה ומובילים את הדוג'ו שלנו למעלה מארבעים מתאמנים ומתאמנות בחגורה שחורה:

חגורה שחורה דאן 3
  1. טימור גאידארוב מדריך מוסמך
  2. ארז למפרט 
  3. ערן ניר מדריך מוסמך
  4. שמוליק זולטק מדריך מוסמך
  5. פביו נודלמן סקוטלנד
  6. סניה פוליקובסקי  גרמניה
  7. אלכס (סשה) לטיאגו מדריך מוסמך
  8. נעם רביב מדריך מוסמך
  9. שלומי מועלם מדריך מוסמך
  10. יוסי קלטום
  11. נתי הרפז   אוסטרליה
  12. עופר דונחין   מדריך מוסמך
  13. איתמר זדוף   מדריך מוסמך
  14. רועי יניב  מדריך מוסמך
  15. רונן מילר   מדריך מוסמך
חגורה שחורה דאן 2
  1. אורי צור   מדריך מוסמך
  2. דורי קורן
  3. ניסים לוי מדריך מוסמך
  4. עדו קאליר
  5. דורי שטטר
  6. חזי גילדור
  7. אולגה ויגיני
  8. איציק רומנו מדריך מוסמך
  9. יובל עשבי
  10. לב צ'רניאק   מדריך מוסמך
  11. מיכאל סמוס   מדריך מוסמך
  12. סלבה קוניקוב
  13. צח שכטר
  14. אריאל אורבוך   מדריך מוסמך
  15. ואדים ליטיצ'בסקי מדריך מוסמך
  16. הראל אברוצקי מדריך מוסמך
  17. נילי יוחאי
  18. מיהו קטאוקה-ארליך
  19. דרור אורבך
  20. מתן פיינזילבר
  21. בנש בן שמעון
  22. יפים שפרן
  23. אסא זיטנר
  24. יעוד גונן מדריך מוסמך
חגורה שחורה שוֹדאן (דאן 1)
  1. יאיר גולדפרב   מדריך מוסמך
  2. שירן אפרתי רודריגז   ספרד
  3. מיכאל ויסמן
  4. מייק פיינזילבר
  5. סלבה מירונוב
  6. יונתן אורבך
מסייעים/ות (ללא דרגת דאן) בהדרכת שיעורי הילדים:
  1. קזוקי ארליך
  2. איה גורייבסקי
  3. אלון בר-אל
תודה רבה מקרב לב לכולם/ן על העזרה הרבה.

חזרה לעמוד הבית

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה